Psík Atos

Atos je 16 mesačný psík labradorského retrievera, ktorý pochádza z účelového chovu Výcvikovej školy pre vodiace a asistenčné psy.

Atos je priateľský, ľahko ovládateľný aktívny pes, ktorý rád spolupracuje s človekom. Je priateľský aj k deťom a zvieratám. Vyrastal v interiéri, má plne zvládnuté hygienické návyky, základy slušného správania, je zvyknutý aj na občasné zostávanie osamote. Atos je naučený na pobyt v rušnom mestskom prostredí, v rôznych typoch interiérov, aj na pokojné ležanie v kancelárii počas pracovnej doby. Atos zvláda cestu autom aj rôznymi typmi hromadnej dopravy.

 

 

Z nášho programu je vyradený kvôli silnej podozrievavosti k neznámym objektom, neočakávaným zvukom a niektorým psom, ktorá sa prejavuje zježením srsti na chrbte a vrčaním. V žiadnom prípade nejde o agresívne správanie, je to prejav nedôvery a mierneho strachu z objektu, zvuku alebo zo psa. Nakoľko dané správanie nespĺňa náš štandard vodiaceho psa, hľadáme mu nového majiteľa, ktorý by dané správanie vedel korigovať. Atos je pes vhodný pre človeka, ktorý by sa s ním chcel venovať ďalšej činnosti – akýmkoľvek psím športom, záchranárskej práci a podobne.

Atos je čipovaný, vakcinovaný, kastrovaný a má vystavený Petpas. .Má negatívne nálezy na lakťoch aj bedrách (DLK 0/0, DBK A) a netrpí žiadnou chronickou chorobou.

Cena : 1000 eur

V prípade záujmu kontaktujte: Katarína Paxnerová, paxnerova@vodiacipes.sk,