HĽADÁ SA DOMOV PRE PIFFI

HĽADÁ SA DOMOV PRE PIFFI, ktorá má 17 mesiacov. Je to čierna sučka retrieverského labradora, ktorá bola vyradená z výcviku psa so špeciálnym výcvikom. Dôvodom vyradenia Pifi a všetkých jej súrodencov je zatiaľ nediagnostikovaný záchvat jej otca Emila (pochádza z Nemecka). Zatiaľ sa ani u jedného psa z vrhu P2 nevyskytli žiadne príznaky a je možné, že sa tak počas ich života ani nestane, no vzhľadom na špeciálne potreby našich klientov nie je odovzdanie psíkov s možným problémom prípustné.
Piffi nie je vytrénovaná, ale počas svojho prvého roka života v rodine vychovávateľov absolvovala program Výchova pod vedením trénerov našej výcvikovej školy. Ovláda všetky hygienické návyky a je plne socializovaná. Bola vedená k pozitívnemu vzťahu a k spolupráci s človekom. Pozná jednoduché a základné povely, vie podať spadnuté, alebo hodené predmety, zostať na vymedzenom mieste, neťahať na vodidle a podobne. Je samozrejme potrebné s ňou naďalej pracovať, udržiavať a zlepšovať požadované správanie. Kĺby má v 100% stave čo nás veľmi teší.
Piffi je veľmi šikovná, učenlivá, energická a nesmierne pracovitá. Vzhľadom k jej extrémnej motivovanosti pracovať jej hľadáme človeka/rodinu, ktorá by s ňou robila nejaký psí šport napríklad canicross, agility, záchranárstvo, a pod.
Ak Vás Piffi oslovila a vedeli by ste jej poskytnúť vhodný domov, prosím kontaktujte:
Zuzana Janíček Muranicová
0915 262 129, muranicova@vodiacipes.sk.

Pifi

Pifi