Dogsitter.

Máte radi psov, no z rôznych dôvodov uprednostníte psíka na kratší čas?

Počas výchovy sa vyskytnú dni, kedy sa vychovávateľ nemôže o šteniatko starať. Vtedy úlohu vychovávateľa preberie na seba tzv. dogsitter (od „dogsitting – stráženie psíka). Počas dohodnutej doby (víkend, niekoľko dní a po dohode i týždňov) sa plnohodnotne stará o šteniatko a poskytne mu na daný čas domov.

Túžite po psovi, ale bojujete s nedostatkom času?
Zapojte sa do nášho programu na stráženie psov – dogsitting. Ak ste vždy chceli mať psa, ale nemáte istotu, že sa mu budete vedieť venovať dlhodobo, môžete sa stať naším dogsitterom.
Dogsitteri sú dobrovoľníci, ktorí prevezmú starostlivosť o šteniatka, keď sa im ich vychovávatelia nemôžu venovať. Naše psy majú veľmi radi ľudskú spoločnosť, preto čas strávený u dogsitterov nie je pre nich stresovým zážitkom, ale milým spestrením.

Podmienkou pri dočasnej starostlivosti je, aby boli dodržiavané všetky pravidlá, ktoré uplatňujeme pri Výchove. Uprednostňujeme takých záujemcov, ktorí môžu psa opatrovať aj počas pracovného týždňa a majú predošlé skúsenosti so starostlivosťou o psa.

Máte záujem o dogsitting a pomôcť tak pri strážení psíkov?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na kristofova@vodiacipes.sk
alebo vyplňte kontaktný formulár

Ak máte záujem o túto činnosť, vyplňte prosím nezáväzný dotazník. Po zaregistrovaní organizujeme pravidelne stretnutia pre záujemcov, kde sa okrem informácií o tejto činnosti dozvedia záujemcovia aj o konkrétnych možnostiach zapojenia.

Ďakujeme.

Pomáhajte s nami.

Aj vďaka vašej pomoci sa môžu ľudia so zdravotným postihnutím stať samostatnejšími a nezávislejšími.