Kalendár 2020

Na jednotlivých stranách vám prostredníctvom fotografií a textov približujeme hlavné úlohy, ktoré musia títo úžasní psí pomocníci zvládnuť.

Kalendár Môj pomocník Vodiaci pes je informačnou aktivitou, zameranou na zvýšenie povedomia verejnosti o problematike vodiacich psov v rámci projektu: Tvorba a optimalizácia lepšej verejnej politiky v záujme odstraňovania bariér spoločenského začlenenia zrakovo postihnutých. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu.

Rozmery:
45 cm x 31,5 cm (šírka x výška)

Cena kalendára:
Vzhľadom na vyššie spomenutú finančnú podporu z Európskeho sociálneho fondu, kalendár na rok 2020 nepredávame. V prípade možnosti zaslania poštou vám ho radi darujeme za poštovné a balné. V prípade možnosti osobného odberu si ho môžete prísť prevziať v časoch uvedených nižšie.

Pokiaľ ste kúpou kalendára plánovali podporiť našu činnosť, môžete tak urobiť prostredníctvom projektu Adopcia alebo Dobrej krajiny.
Ďakujeme! 

Ako objednať kalendár:
Emailom na kubisova@vodiacipes.sk. Do predmetu správy, prosím, uveďte "kalendár". V správe uveďte vaše celé meno, adresu, na ktorú vám kalendár pošleme ako aj počet kusov a informáciu o tom, či ste adoptívny rodič, alebo podporovateľ prostredníctvom 2%. Cena za poštovné a balné je 5€ pri počte 1 ks kalendára, 2 kusy a viac 10€.

Prevzatie:
Kalendár zasielame dobierkou alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne na Sekulskej 1, po telefonickej dohode na čísle 0911 119 398.

Za fotografie ďakujeme Kataríne Bukerovej a Sylvii Duháčovej, o dizajn sa postarali Visual Communication, s. r. o.