Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

KEĎ POSLUŠNOSŤ BAVÍ

Dňa 7. júla 2022 sa v DSS Plavecké Podhradie  konali Športovo – zábavné hry, na ktorých sa zúčastnili klienti zariadení sociálnych služieb z bratislavského, nitrianskeho a trnavského samosprávneho kraja. A na tomto podujatí sme nemohli chýbať. Počas slávnostného otvorenia hier sme spolu s našimi zverencami pripomenuli pravidlá fair play a upriamili pozornosť najmä na radosť z možnosti stretnúť sa a zmerať si sily počas športových súbojov.
Naši psi vo výcviku – Niko, Niro a Kali predviedli, že aj poslušnosť môže baviť  a spolu s trénerkou Katkou ukázali všetkým prítomným, ako dokážu pomáhať ľuďom so zrakovým a pohybovým hendikepom. Najviac fanúšikov si však získali, keď podávali spadnuté predmety, hľadali voľné miesto na sedenie priamo medzi klientmi či našli dvere. Samozrejme, všetci sa najviac tešili na záver stretnutia, keď naši fešáci s nadšením ponúkli záujemcom možnosť hladkania a ochotne pózovali na spoločných fotografiách.

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok