Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Aktuality

Júl - Laski

Ahojte, je tu čas prázdninových mesiacov a ten prvý prázdninový, patrí môjmu príbehu.

Volám sa Laski a narodil som sa 5.12.2019 mame Tare a ockovi Bonifácovi. Bolo nás sedem, dve dievčatá a piati chalani. Dievčatá zo školy, ktoré sa o nás starali nám hovorili, predvianočné decká. Čo sú to Vianoce sompochopil až o rok neskôr, ale poďme k môjmu príbehu, vlastne môjmu a Ferkovmu.

Jún - Gaseed

Ahojte, ja sa volám Ga-ceed. Moje meno je trochu zvláštne ale vzdáva úctu spoločnosti Kia motors corporation, ktorá finančne podporila moju prípravu na prácu vodiaceho psa. Narodil som sa vo vrhu s písmenom „G“ a tak ako prejav vďaky, spojili moje meno  s označením vrhu a pekným modelom „ceed“.

Máj - KALI

Ahojte, ja vám svoj príbeh porozprávam v najkrajšom mesiaci v roku, teda aspoň podľa mňa, pretože v máji, keď sa už všetky rastliny a zvieratá zobudili, je všetko svieže a všade počuť hlasy vtákov a zvuky iných zvierat.  

Magazín VODIACI PES 1/2024

22. apríl 2024
Pripravili sme pre Vás ďalšie číslo zvukového magazínu Vodiaci pes. Ten je určený najmä držiteľom vodiacich psov. Môžete si ho voľne stiahnuť z našej webovej stránky.

Taktiež ho nájdete na Youtube a vo vašich podcastových aplikáciách.

Prajeme príjemné počúvanie. 

Apríl - Gordon

Ahojte kamaráti, volám sa Gordon. Moje meno pochádza zo Škótska a je v Anglicku veľmi obľúbené. Som rád, že som dostal práve toto meno a hoci mám ešte deväť súrodencov, moje meno sa mi páči najviac.

Stránky