Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Deň adoptívnych rodičov

Deň adoptívnych rodičov (skrátene DAR) sa tento rok konal v prvú októbrovú nedeľu. Stretnutie ľudí zapojených do projektu Adopcia s ich vybraným psíkom či psíkmi sa prvý krát otvorilo aj pre verejnosť.

Na všetkých účastníkov čakal bohatý program. Mohli sa napríklad zapojiť do troch súťaží prebiehajúcich bez pomoci zraku a vcítiť sa tak hravou formou do ľudí so zrakovým postihnutím. V každej súťaži sme pred koncom podujatia ocenili jedného výhercu vecnou cenou.

S tematikou nevidiacich súvisela aj ďalšia pripravená aktivita – možnosť chôdze s bielou palicou pod vedením našich trénerov.

O 14tej a 16tej čakala na účastníkov prezentácia činnosti našej školy – trénerka Katka Kubišová porozprávala o našom fungovaní, jednotlivých programoch (o chove, výchove, výcviku), pričom priestor dostali aj šteniatka a psy vo výcviku.

Už tradičnou súčasťou DARu je obchodík a aj Bufet U štyroch labiek, ktorého vybavenie (koláče, slané pocutiny či malinovky) pre účastníkov akcie kompletne zabezpečujú naši dobrovoľníci – vychovávatelia.

Partnerom podujatia bola spoločnosť Royal Canin. 10tich zo zúčastnených adoptívnych rodičov sme vylosovali a poďakovali im za pomoc a podporu symbolicky – darčekmi od nášho partnera.

Ďakujeme veľmi pekne všetkým zúčastneným za vytvorenie úžasného nedeľného popoludnia. Adoptívnym rodičom a našim partnerom za ich dlhodobú pomoc a podporu našej činnosti. A našim dobrovoľníkom, bez ktorých by sme nemohli robiť to, čo robíme.

ĎAKUJEME.