Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Dobrovoľníctvo

Staňte sa súčasťou nášho tímu 

Prijali by ste budúceho psieho pomocníka do svojej domácnosti na 1 rok?

Pre vás je určený náš najdôležitejší program Výchova, v ktorom sa dobrovoľník – vychovávateľ stará o zvereného psíka, učí ho spoznávať svet, spolupracovať s človekom. Vychovávatelia sú základným kameňom našej školy, práve oni psíkovi umožnia prežiť šťastné detstvo a formujú jeho osobnosť.

Viac o programe Výchova sa dozviete tu.

Ak by ste mali záujem o túto činnosť, prosím, vyplňte náš elektronický dotazník. Na jeho základe Vás zaradíme do evidencie záujemcov o výchovu a budeme kontaktovať za účelom osobného stretnutia.

 

Máte radi psov a radi  by ste sa im občas venovali?

Dogsitting – starostlivosť o šteniatko na pár dní. Počas výchovy sa vyskytnú dni kedy sa vychovávateľ nemôže o šteniatko starať, vtedy úlohu vychovávateľa preberie na seba dogsitter, stará sa o šteniatko a poskytne mu domov na túto dobu.

Viac o dogsittingu sa dozviete tu.

 

Chcete sa zapojiť do našej činnosti iným spôsobom?

Hoci starostlivosť a práca so psami sú hlavnými dobrovoľníckymi činnosťami v našej škole, pre chod a ďalší rozvoj školy je vítaná aj pomoc dobrovoľníkov v iných oblastiach.  Ide o nepravidelnú činnosť, podľa konkrétnych potrieb pri jednotlivých činnostiach našej školy. 

Viac o iných dobrovoľníckych činnostiach sa dozviete tu.