Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Psí veterán

Vodiace psy a ich páni tvoria spolu nerozlučné dvojice priemerne sedem rokov. Je to doba počas ktorej pes aktívne slúži svojmu pánovi a denne mu nahrádza zrak. Po ukončení tejto náročnej služby ide psík do zaslúženého "psieho dôchodku" a užíva si pohodlie domova často so svojim nástupcom - novým vodiacim psom svojho pána.

Aj keď sa to stáva málokedy, niekedy sa však vyskytnú prípady, kedy si človek z rôznych dôvodov nemôže svojho psieho veterána nechať, a práve pre takéto prípady hľadáme ľudí, ktorí by umožnili psím hrdinom prežiť posledné roky ich života v pokojnom a láskavom domove.

Ak by ste mali záujem o psieho veterána napíšte na adresu info@vodiacipes.sk

13ročná sučka Bessy s rodinou. Zaujímavosťou, ktorá je skôr výnimkou ako pravidlom, je, že Bessy sa na zaslúžený oddych vrátila k Monike, ktorá ju pred trinástimi rokmi vychovala.