Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Našu zbierku PSÍ POMOCNÍCI môžete podporiť už aj prostredníctvom zaslania DMS

Využite svoje mobilné telefóny a podporte všetky dobré veci v našej výcvikovej škole - psí pomocníci sa stávajú očami i rukami našich klientov a prinášajú im svetlo do sveta tmy, silu "urobiť krok" či vnesú pokoj do duše v boji s neviditeľnými nepriateľmi. ĎAKUJEME.
DMS je darcovská SMS, služba s názvom Donors Message Service.
Jednoduchý spôsob, ktorý umožňuje každému pomocou krátkej textovej správy z mobilného telefónu „podporiť dobrú vec“.
Službu DMS podporuje Fórum donorov v spolupráci so všetkými mobilnými operátormi.
Podporiť našu verejnú zbierku môžete jednorazovo zaslaním SMS na číslo 877 v tvare: DMS VODIACIPES (DMS medzera VODIACIPES)
Pre pravidelnú mesačnú podporu napíšte DMS START VODIACIPES - v tomto prípade k platbám dochádza pravidelne, a to vždy raz za 30 dní od zaslania prvej darcovskej SMS. Pre zastavenie pravidelného prispievania napíšte DMS STOP VODIACIPES
DMS je možné zaslať v sieti všetkých mobilných operátorov.
Cena jednej DMS je 5 Eur. Podiel prevádzaný na účet zbierky je 96% z každej DMS, t.j. 4,80 Eur.
Mobilní operátori odvádzajú 100% z každej darcovskej SMS správy. Ak pošlete SMS správu v nesprávnom tvare, obdržíte hlásenie s upozornením, že ste zadali nesprávny text. Darcovská SMS správa Vám účtovaná nebude.
Výnos zo zbierky bude použitý na výchovu a výcvik vodiacich psov, asistenčných psov a psov pre osoby so špecifickými potrebami.
Zbierka je zapísaná v registri verejných zbierok pod číslom 000-2021-037811.
ĎAKUJEME FÓRU DONOROV a Vám, všetkým DARCOM za prejavenú dôveru a podporu.

Viac informácií o mechanizme DMS

Viac informácií o verejnej zbierke PSÍ POMOCNÍCI

Fórum donorov