Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Kalendár Vodiaci pes 2017

Začiatkom roka sme na svete privítali súrodencov z vrhu „S“ - desať malých, šťastných, na nerozoznanie podobných šteniatok. Medzi tým už vyrástli a teraz sú z nich už veľké, ale stále šťastné psy :-). V kalendári Vodiaci pes 2017 si prostredníctvom fotografii zaspomíname na ich detstvo. A nie len to. Spoznáte ich bližšie, dozviete sa o tom akí sú, pretože každý z nich je iná, výnimočná osobnosť.  

Ďakujeme dobrovoľníkom Jozefovi Justovi za krásne fotografie a Michalovi Lašánovi za grafické spracovanie kalendára.

Tlač kalendára podporila spoločnosť Royal Canin.

Kalendár má 14 strán a rozmer 330mm x 330mm.

Cena kalendára: 8 Eur.

Pre našich dobrovoľníkov, Adoptívnych rodičov a darcov 2%  z dane je cena 6 €.

Ako objednať:

e-mailom na info@vodiacipes.sk. Do predmetu správy, prosím, uveďte "kalendár". V správe uveďte Vaše celé meno, adresu, na ktorú Vám kalendár pošleme ako aj počet kusov a informáciu o tom, či ste adoptívny rodič, alebo podporovateľ prostredníctvom 2%.

cez náš e-shop. Prostredníctvom objednávkového formulára. Do poznámky prosím uveďte, informáciu o tom, či ste adoptívny rodič, alebo podporovateľ prostredníctvom 2%.

telefonicky na 0911 119 397

Kalendár Vám zašleme dobierkou, alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne, po dohode na tel. čísle 0911/119 397 v kancelárii Výcvikovej školy na Sekulskej 1 v Bratislave- Karlovej Vsi.

Kúpou kalendára podporíte výcvik vodiacich psov pre ľudí so zrakovým postihnutím.

ĎAKUJEME.