Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Klever bol na návšteve v spoločnosti BILLA

Spoločnosť BILLA podporuje nielen verejnú zbierku Štvornohé oči, ale aj našu činnosť. Symbolom ich podpory sa stal žltý psík Klever. Jeho meno je odvodené od najznámejšej privátnej značky potravín, ktoré predáva BILLA.

Klever je veselé, nebojácne šteniatko, ktoré miluje ľudí, preto už vo veku necelých 4 mesiacov absolvoval zoznamovaciu návštevu v spoločnosti BILLA. Klever sa predstavil na každom oddelení centrály spoločnosti BILLA, všade ho poriadne vyškrabkali, vyhladkali a samozrejme bol aj hviezdou na fotenie nielen so zamestnancami, ale aj s pokladničkou zbierky Štvornohé oči. Jedna zo zamestnankýň, ktorá v rámci spoločnosti BILLA vyhrala internú súťaž, mala možnosť Klevera po návšteve vyvenčiť.