Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Narodenie vrhu M a N

Toto tu ešte nebolo! V našej škole sa psie rady rozšírili až o 14 šteniatok a všetky sú rovnakej - žltej farby. Nenarodili sa však jednej psej mamine, ale dvom.

Naše chovné sučky Hanna a Mia priviedli pár dní po sebe na svet 6 chlapcov a 8 dievčat.

Hannine potomstvo sa stalo vrhom M, ich mená sú Mathilda, Marta, Minka, Molly, Melvin, Max a narodeniny budú oslavovať 10.11. Pre zaujímavosť uvedieme, že meno Minka vzniklo na počesť starej mamy šteniatok z vrhu M – našej chovnej sučky Amsden, ktorá je dnes už na dôchodku. Amsdenkinou prezývkou je Aminka a práve odtiaľ meno Minka pre jej vnučku.

Vrhom N sa 13.11. stalo 8 žltých šteniatok – štyria chlapci (Natan, Nolan, Norik, Navar) a štyri dievčatá (Nala, Nessi, Niki, Norisa). Pre maminu Miu sú druhým vrhom a zároveň sú aj druhým najpočetnejším vrhom narodeným v našej škole. Najviac šteniatok sa narodilo našej chovnej sučke Joanne (10) a zaujímavosťou je, že prileteli už v brušku z Ameriky.

Všetky pôrody našich chovných sučiek prebiehajú v pôrodnici, ktorej stavbu finančne podporil Lions Club Bratislava Pressburg.