Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Kliker seminár

Dlho očakávaný , dlho plánovaný a kvôli opatreniam s COVID 19 niekoľkokrát preložený KLIKER seminár s Michelle Pouliot je za nami. Boli to úžasné 4 dni plné zaujímavých momentov. Absolvovali sme s Michelle Pouliot takmer 15 hodín teoretickej výuky a 16 hodín praktických cvičení.
Seminár bol online a naživo, takže sme mali veľmi dlhé dni a končili sme kvôli 9 hodinovému časovému posunu neskoro. Seminár pre Michelle začínal o 05:00 hod. a u nás bolo 14:00 hod. Michelle končila doma o 13:00 hod., a to bolo u nás 22:00 hod. Veľa nového sme sa naučili a sme veľmi vďační za túto možnosť.

KLIKER seminár bol realizovaný v rámci projektu Moderné celoživotné vzdelávanie v odbore Tyflokynológia v záujme odstraňovania bariér spoločenského uplatnenia zrakovo postihnutých, podporeného z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu ľudské zdroje.

Viac informácií o projekte nájdete tu

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok