Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Kalendár Pes so špeciálnym výcvikom 2023

Hlavnou témou Kalendára na rok 2023 je "Ja viem, Ty vieš". Okrem krásnych fotografií sa dozviete veľa zaujímavých informácií o prvom roku v živote šteniatka a jeho základných schopnostiach v jednotlivých mesiacoch v porovnaní s adekvátnym vekom ľudí. Pevne veríme, že sa vám bude páčiť.

Cena kalendára pre záujemcov je 13 eur.

Pre našich dobrovoľníkov, adoptívnych rodičov a darcov 2 %  z dane je cena 10 eur.

Kalendár si môžete objednať e-mailom na info@vodiacipes.sk. Do predmetu správy, prosím, uveďte "KALENDÁR". V správe uveďte Vaše celé meno, adresu, na ktorú Vám kalendár pošleme, ako aj počet kusov a informáciu o tom, či ste adoptívny rodič, alebo podporovateľ prostredníctvom 2%.
Cena za poštovné a balné je 3,90 eura.
Pri objednaní 2 a viac kusov je poštovné a balné 4,50 eura.

Kalendár Vám zašleme na dobierku, alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne, po predošlej  dohode v kancelárii Výcvikovej školy na Rovniankovej 1668/16  v Bratislave- Petržalke.

Kúpou kalendára podporíte výchovu a výcvik psov so špeciálnym výcvikom a ľuďom so zdravotným znevýhodnením tak dáte nádej na lepší život.

ĎAKUJEME.