Staňte sa naším fundraiserom

Patríme medzi vaše obľúbené organizácie? Radi by ste nám pomohli viac? Staňte sa naším fundraiserom prostredníctvom peer 2 peer programu.
Vytvoriť darcovskú výzvu je úplne jednoduché. Zaberie vám to maximálne 5 minút. Dôležitý je nápad, akou cestou by ste chceli dary získať. Môže to byť oslava narodenín, hecnutie sa v behu či ostrihaní vlasov alebo aj usporiadanie koncertu vašej kapely. Následne nápad napíšte do výzvy, vyberte fotografiu a názov. To je všetko. :)

Ako na to?
Stačí vyplniť online FORMULÁR, presne podľa jednotlivých krokov. Tie sú presne 3. 
https://vodiacipes.darujme.sk/p2p/nova/
Pre vašu výzvu bude následne vytvorený link a aj grafická podoba s platobným nástrojom.

Čo ďalej?
Link na výzvu zdieľajte so svojimi priateľmi, známymi, rodinou. Dajte o výzve vedieť prostredníctvom sociálnych sietí.

Kam poputujú peniaze?
Každý dar ktorý získate, poputuje priamo nám. Dary nám tak umožnia pomáhať ľuďom s postihnutím prostredníctvom našich úžasných psích asistentov. 

Kde sa zobrazuje moja výzva?
Slovenský portál darujme.sk, ktorý je autorom darcovského programu peer 2 peer, momentálne neumožňuje zobrazovanie výziev na svojej webovej stránke. Vaša výzva sa vaším priateľom zobrazí až po kliknutí na link. Ten sa vygeneruje po vytvorení výzvy z vašej strany.
Momentálne však zvažujeme implementáciu peer 2 peer podstránky na náš pripravovaný web. Dovtedy si môžete pozrieť, a prípadne sa aj inšpirovať :), českou webstránkou, ktorá sa zameriava práve na peer 2 peer výzvy.

Máte viac otázok?
Radi odpovieme. Ozvite sa nám na obuchova@vodiacipes.sk

ĎAKUJEME. :)