Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Vianočná charitatívna zbierka

Aj tento rok sme súčasťou celoslovenskej charitatívnej zbierky organizovanej Slovenskou humanitnou radou a nadáciou Tesco. Ako sa už po niekoľko rokov stalo zvykom, boli sme pridelení opäť do Tesca Lamač. Počas štyroch adventných víkendov nás nájdete v blízkosti infopultu Tesca nasledovne: štvrtky, piatky 15:00-19:00, soboty, nedele 10:00-18:00. Tento rok sme však vynovení! Nové tričká a moderné nástenky boli vyrobené s podporou spoločnosti Royal Canin.

Náplňou tejto zbierky nie je však iba získavanie finančnej podpory na výchovu a výcvik vodiacich psov. Radi tu každému záujemcovi odpovieme na otázky týkajúce sa problematiky vodiacich psov ale aj poradíme ako sa môžu ľudia zapojiť do našej činnosti.

Za ľubovoľný finančný príspevok do pokladničky si ako poďakovanie môže prispievateľ vybrať z drobných darčekov. Napríklad z butónov s fotografiou psíka, medovníčkov v tvare psíka a kostičky, ktoré s láskou upiekla a vyzdobila jedna z našich vychovávateliek, alebo obľúbených magnetiek, ktoré nám vyrobila a venovala spoločnosť SPANDEX, s.r.o.

Tento rok odpracujú naši dobrovoľníci (vychovávatelia, dogsitteri, tréneri) so svojimi psími zverencami na tejto zbierke 288 dobrovoľníckych hodín.

Ďakujeme.